11:08:00

Pielęgnacja włosów kręconych i falowanych


6 komentarzy:

 1. Mam kręcone włosy i już opadają mi ręce. Moje baranki bardzo się puszą, wyglądają jak szopa a nie jak loki. Mam nadzieję, że twoje rady mi pomogą. Łapię się każdego ciekawego produktu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Co zrobić gdy skręt zbyt szybko się rozprostowuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to wszystko zależy, jaka jest przyczyna :) Może to być za słaby stylizator, zła technika nakładania stylizatora, zaburzona równowaga PEH - np. włosy przenawilżone czy za cięzka pielęgnacja i za dużo emolientów.

   Usuń
 3. Ja mam włosy mocno kręcone. Stosuję maski i szampony Pilomax. Bardzo mi się poprawiły włosy po nich. Pięknie się skręt wysycił. Włosy są nawilżone i zadbane. Ostatnio zaczęłam wspierać też zapuszczanie serią tricho i też jestem pod ogromnym wrażneiem produków.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem wdzięczna za twój blog. Dopiero jakiś czas temu zdałam sobie sprawę że również mam włosy kręcone ale przez zaniedbanie i farbowanie gdzieś ten skręt zmalał i próbuje go ładnie wydobyć ale ręce mi opadają jak widzę te peh bo mówiąc szczerze nie mam bladego pojęcia czego może być za dużo a czego za mało. Jak już myślę że rozkminilam to znowu jednak nie 😅

  OdpowiedzUsuń
 5. Łapcie namiary - http://kreatywnisamozatrudnieni.pl/ Trochę porad związanych z tym tematem. Nie stójcie w miejscu, zawsze da się coś zmienić. Rynek wygląda, jak wygląda.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za komentarz :)
Jeśli masz jakieś pytanie - pytaj śmiało, postaram się jak najszybciej odpowiedzieć.
Pamiętaj, że nie toleruję chamstwa i wulgaryzmów ;)